• TAVASZI FÉLÉVES CAMPUS KREDIT KURZUSAINK
    2021. január 26.

• Nyelvvizsgáztunk! - Beszámoló
    2020. FEBRUÁR 13.

A pécsi Konfuciusz Intézet 2019-ben nyelvvizsgaközponttá vált lehetőséget nyújtva diákjainak  a Kínai Népköztársaság hivatalos kínai nyelvi vizsgájának tételére. A HSK (Hanyu Shuiping Kaoshi 汉语水平考试, Kínai Szintfelmérő Vizsga), amelyet nem kínai anyanyelvűek számára dolgoztak ki és tartanak meg Kínában és a világ számos országában évente több alkalommal.

• TAVASZI FÉLÉVES CAMPUS KREDIT KURZUSAINK
    2020. JANUÁR 31.

• Próbáld a kínai kalligráfiát!
    2020. JANUÁR 28.

Ha eddig érdekelt, de nem volt rá lehetőséged, most itt az alkalom!

• Jelentkezzen nálunk kínai nyelvvizsgára!
    2020.01.28.

A Chinese Proficiency Test (HSK) (Hanyu Shuiping Kaoshi 汉语水平考试) egy nemzetközileg egységesen elismert és elfogadott írásbeli nyelvvizsga, amelyet a Kínai Népköztársaság a nem kínai anyanyelvűek számára dolgozott ki. Ennek szóbeli párja a HSKK nyelvvizsga. Akárcsak angolból és/vagy németből, kínaiból is javasolt nyelvvizsgát tenni, mivel ez a későbbiekben biztosítékot ad a nyelvtudásról, amely egy esetleges megpályázott pozíció elnyeréséhez nagyban hozzá tud segíteni.

• Nyelvvizsgáztunk!
    2019. DECEMBER 5.

Idén első alkalommal került sor kínai nyelvvizsgára itt Pécsett, amely a pécsi Konfuciusz Intézet szervezésében valósult meg. A december 1-én tartott vizsgát hosszú készülődés, diákjaink szorgalmas tanulása, valamint tanáraink odaadó munkája előzte meg, a heti rendszerességgel tartott szakkörök mellé plusz felkészítő órákat iktattunk be a biztos siker elérése érdekében.

• 2017-2018 tavaszi féléves CAMPUS KREDITES kurzusok órarendje
    2018. FEBRUÁR 1.

Kedves Érdeklődők,

Elérhető a 2017-2018 tavaszi féléves campus kredites kurzusok órarendje.

• 2017-2018 őszi féléves campus kredites kurzusok órarendje
    2017. AUGUSZTUS 8.

Kedves Érdeklődők,

Elérhető a 2017-2018 őszi féléves campus kredites kurzusok órarendje.