Hírek

• A Pécsi Tudományegyetem Hagyományos Kínai Orvoslás Konfuciusz Intézete sikeresen levezette az igazgatótanács találkozóját
    2020. JÚNIUS 6.

A Pécsi Tudományegyetem Hagyományos Kínai Orvoslás Konfuciusz Intézetének éves testületi találkozója június 3-án, helyi idő szerint 9 órakor volt megtartva.

• Érdekli a kínai nyelv és kultúra?
    2020. JANUÁR 2.

A PTE ETK HKO Konfuciusz Intézete előzetes igényfelmérést végez egy iskolarendszeren kívüli kínai nyelvi kurzus kapcsán.

• Kutatók Éjszakája - beszámoló
    2019. OKTÓBER 02.

A Kutatók Éjszakája egy Európa-szerte megrendezett ingyenes eseménysorozat a tudomány és a kutatói életpálya népszerűsítésére, melyen a PTE ETK HKO Konfuciusz Intézete idén 4. alkalommal vett részt, ám a jól megszokott pécsi bázisunk helyett a Kaposvári Képzési Központban szerepeltünk. Három izgalmas és érdekes programmal készültünk, ami kétségtelenül hamar elnyerte a kis- és középiskolások, de még az egyetemisták, felnőttek tetszését is.