Art of Ageing (Kortalan Tudomány Konferencia és Fesztivál)

2019. OKTÓBER 2.
14.00-18.00

A Pécsi Tudományegyetem Transzdiszciplináris Kutatások Intézete az Egészségtudományi Karral társszervezésben ismét megrendezi a Kortalan Tudomány Konferenciát és Fesztivált, melynek célja egyetemünk kultúrájának és kutatásainak elismerése és ünneplése, valamint az igényes és érthető tudománykommunikáció mellett interaktív együttműködések létrehozása az egyetem körein belül és kívül egyaránt.

A nemzetközi és hazai szereplőket felvonultató fesztiválhét megnyitását követően 2019. október 2-án, szerdán az aktív idősödés témakörében IDŐSNAPI WORKSHOP kerül megrendezésre a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar szervezésében. A workshopon minden program ingyenes és nincs regisztrációhoz kötve!

A részletes program a mellékletben található. Kiemeltem az Intézetünk által szervezett programokat, melyeknek keretein belül lehetőségük nyílik csikungozni, valamint különböző gyógynövényekkel megismerkedni.